Zmywacz wykwitów 1L

271

Środek do usuwania wykwitów wapiennych, zabrudzeń i innych osadów z wszelkich powierzchni odpornych na działanie kwasów tj. beton, cegła, kostka brukowa, kamień, płytka ceramiczna, klinkier. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Więcej szczegółów

30,52 zł

Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Środek do usuwania wykwitów wapiennych, zabrudzeń i innych osadów z wszelkich powierzchni odpornych na działanie kwasów, takich jak: beton cegła, kostka brukowa, kamień, płytka ceramiczna, klinkier.

Silne zabrudzenia czyścić roztworem 1 części zmywacza i 1 do 5 L wody.

Średnie zabrudzenia czyścić roztworem 1 części zmywacza i 5 do 10 L wody.

Słabe zabrudzenia czyścić roztworem 1 części zmywacza i 10 do 20 L wody.

Preparat nanosić za pomocą pędzla lub wałka. Pozostawić na ok. 10 min lub w przypadku silniejszych zabrudzeń wyczyścić powierzchnię twardą szczotką. Następnie spłukać dokładnie wodą. W czasie prac stosować rękawice, odzież roboczą oraz okulary ochronne.

WYDAJNOŚĆ:

Zużycie środka zależy od rozcieńczenia oraz zastosowania.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze: od 5°C do 30°C

Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji.

UWAGA:

Środek stężony o odczynie kwaśnym. Konieczne jest przeprowadzenie próby aplikacji środka na niewidocznej części powierzchni przeznaczonej do czyszczenia w celu sprawdzenia czy nie powoduje on jej przebarwienia. Nie stosować na powierzchnie reagujące z kwasami np.: marmur.

Podobny produkt