Klej do luster 300ml

631

Jednoskładnikowy, zawsze elastyczny klej na bazie wysokogatunkowego neutralnego silikonu. Stosuje się go do klejenia mozaiek lustrzanych (połączenie lustro-lustro) jak i do mocowania luster ozdobnych na różnych podłożach: glazurze, szkle, tynkach, betonie w ramach drewnianych, metalowych lub z tworzyw sztucznych.

Więcej szczegółów

23,12 zł

- Trwale elastyczna masa po utwardzeniu,

- odporność na działanie czynników atmosferycznych: wodę i zmienne temperatury

- obrabialność do 5 min.

- szybkość wiązania ok. 2mm/24h

- temp. aplikacji: od +5°C do +30°C.

Jednoskładnikowy, zawsze elastyczny klej na bazie wysokogatunkowego neutralnego silikonu. Przeznaczony do klejenia mozaik lustrzanych (połączenie lustro-lustro) jak i do mocowania luster ozdobnych na różnych podłożach: glazurze, szkle, tynkach, betonie, w ramach metalowych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych. Neutralny w stosunku do zabezpieczonej zgodnie z normą warstwy lustrzanej – nie powoduje przebarwień.

Powierzchnie powinny być czyste, suche, wolne od kurzu, pyłu i tłuszczu. Powierzchnie betonowe bezwzględnie zagruntowane gruntem akrylowym. Przed użyciem obciąć końcówkę tuby i nakręcić aplikator. Nie docinać końcówki! Masę wyciskać za pomocą odpowiedniego pistoletu. Nakładać w postaci równoległych pasm odległych od siebie co 3-4 cm.Lustro przykleić do podłoża i pozostawić podparte do czasu związania kleju. W czasie wiązania kleju nie uszczelniać obrzeży lustra. Czas podparcia lustra i ilość naniesionego kleju zależy od wielkości i ciężaru lustra.

UWAGA:

W celu uniknięcia pomyłek należy sprawdzić przydatność środka do zamierzonego zastosowania.

Okres trwałości: 12 miesięcy.

Podobne produkty