Impregnat do dachówek betonowych 5L

711

Środek do hydrofobowej (zapobiegającej wnikaniu wody) impregnacji dachówek betonowych.

Więcej szczegółów

182,66 zł

Środek do hydrofobowej (zapobiegającej wnikaniu wody) impregnacji dachówek betonowych, dzięki czemu woda nie zwilża zaimpregnowanej powierzchni, lecz jest z niej usuwana w postaci kropel. Przeciwdziała to niszczeniu powierzchni na skutek czynników atmosferycznych, erozji wodą i porastaniu mchem. Dachówka zabezpieczona impregnatem jest bardzo trwała i mniej podatna na zabrudzenia, które są spłukiwane wraz z wodą opadową. Jednocześnie zachowana jest przepuszczalność par i gazów, co umożliwia oddychanie zaimpregnowanej powierzchni (woda nie zalega w materiale). Powierzchnie zabezpieczane preparatem nabierają bardziej intensywnego i głębokiego koloru, co uwypukla ich naturalne piękno.

Impregnacja dachówki betonowej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnie należy oczyścić wodą – najlepiej metodą ciśnieniową. Preparat należy nanosić po całkowitym wyschnięciu umytej powierzchni. Środek można nakładać pędzlem lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie, bez zacieków i smug lub przez kąpiel całych elementów. Okna lub inne elementy należy zabezpieczyć przed pomalowaniem. W celu zmaksymalizowania efektu zaleca się malować dwukrotnie metodą „mokre na mokre”. UWAGA: Przed użyciem dokładnie wymieszać. Temperatura prowadzonych prac: od +10°C do +25°C.

PRZECHOWYWANIE:

Środek należy przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze: od 5°C do 30°C. Przydatność do użytku: 12 miesięcy od daty produkcji.

WYDAJNOŚĆ:

6-7 m²/L w zależności od nasiąkliwości podłoża oraz sposobu aplikowania.

Podobne produkty