Extra Grunt 1L

101

Preparat Extra Grunt to nowoczesny środek do gruntowania podłoży o dużej chłonności i porowatości, łączy w sobie cechy zwykłego środka gruntującego i środka do głębokiego gruntowania.

Więcej szczegółów

9,79 zł

Preparat gruntujący EXTRA GRUNT jest bezwonny, niepalny, nie zawiera rozpuszczalników. Po wyschnięciu tworzy powłokę, zwiększającą przyczepność mas klejowych i innych mas nawierzchniowych do powierzchni, podnosi odporność na zarysowania oraz reguluje chłonność podłoża i wymianę pary wodnej. Obniża zużycie farb do wymalowań.

Preparat EXTRA GRUNT to nowoczesny środek do gruntowania podłoży o dużej chłonności i porowatości, łączący w sobie cechy zwykłego środka do gruntowania i środka do głębokiego gruntowania. W efekcie stosowanie gruntu pozwala na uzyskanie efektu wzmocnienia i uszczelnienia zarówno powierzchni jak i wnętrza porów materiału budowlanego. Szczególnie polecany do gruntowania płyt kartonowo-gipsowych, betonu, gazobetonu, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych pod farby, kleje, gładzie gipsowe i inne powłoki wyrównujące

Preparat EXTRA GRUNT stosuje się jednorazowo w postaci nierozcieńczonej. Dobrze wymieszany preparat należy nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie. Na podłożach bardzo chłonnych można powtórzyć gruntowanie na wilgotnym jeszcze podłożu. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej 5°C. Czas wysychania: od 6 do 4h.

PRZECHOWYWANIE:

Preparat należy przechowywać w pomieszczeniach nienasłonecznionych, chronić przed zamarzaniem. Preparat należy zużyć 12 miesięcy od daty produkcji.

WYDAJNOŚĆ:

Wydajność preparatu jest uzależniona od stopnia chłonności podłoża, średnio 1 litr wystarcza na zagruntowanie 7-10 m2 powierzchni

Podobne produkty