Extra Grunt (koncentrat 1:6) 5L

112

Preparat EXTRA GRUNT KONCENTRAT to nowoczesny środek do gruntowania w postaci wysokowydajnego koncentratu. Służy do gruntowania podłoży o dużej chłonności i porowatości, łącząc w sobie cechy zwykłego środka gruntującego i środka do głębokiego gruntowania.

Więcej szczegółów

94,10 zł

- Bezbarwny, niepalny, nie zawiera rozpuszczalników

- po wyschnięciu tworzy powłokę, zwiększającą przyczepność mas klejowych i innych mas nawierzchniowych

- podnosi odporność na zarysowania oraz reguluje chłonność podłoża i wymianę pary wodnej

- obniża zużycie farby do wymalowań.

Stosowanie gruntu pozwala na uzyskanie efektu wzmocnienia i uszczelnienia zarówno powierzchni jak i wnętrza porów materiału budowlanego. Szczególnie polecany do gruntowania płyt kartonowo-gipsowych, betonu, gazobetonu, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych pod farby, kleje, gładzie gipsowe i inne powłoki wyrównujące. Preparat EXTRA GRUNT stosuje się jednorazowo w postaci nie rozcieńczonej. Dobrze wymieszany preparat należy nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie.

Preparat rozcieńczyć wodą w stosunku: 1 część preparatu na 6 części wody. Dobrze wymieszać, nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem. Na podłożach wyjątkowo chłonnych można powtórzyć gruntowanie metodą "mokre na mokre". Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej 5°C. Czas schnięcia od 6 do 24 godzin.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w pomieszczeniach nasłonecznionych, chronić przed zamarzaniem.

Podobne produkty