Rozdzielacz do szalunków 5L

362

Specjalna kompozycja na bazie olejów mineralnych przeznaczona do pokrywania szalunków wykonywanych z drewna, metali i tworzyw sztucznych, zapobiegająca przywieraniu betonu do powierzchni szalunku. Dzięki temu rozszalowanie jest łatwe i proste, a pozostała pod szalunkiem powierzchnia równa i gładka, bez gniazd i pustek. Preparat jest odporny na deszcz i warunki atmosferyczne.

Więcej szczegółów

129,15 zł

Specjalna kompozycja na bazie olejów mineralnych przeznaczona do pokrywania szalunków wykonywanych z drewna, metali i tworzyw sztucznych, zapobiegająca przywieraniu betonu do powierzchni szalunku. Dzięki temu rozszalowanie jest łatwe i proste, a pozostała pod szalunkiem powierzchnia równa i gładka, bez gniazd i pustek. Preparat jest odporny na deszcz i warunki atmosferyczne. Może być także stosowany w okresie obniżonych temperatur. Powierzchnie betonu po wysezonowaniu można pokrywać farbami, tynkami, itp.

- Zapobiega przywieraniu betonu pozostawia powierzchnię równą i gładką – bez gniazd i pustek,

- odporność na warunki atmosferyczne – możliwość stosowania nawet w niskich temperaturach,

- uniwersalność – do wszelkiego rodzaju form i szalunków – z drewna, metali, tworzyw,

- łatwość w stosowaniu zużycie: ok. 30ml/m².

Wszelkie prace betoniarskie z koniecznością stosowania form i szalunków.

Preparat powinien być nanoszony za pomocą urządzenia natryskowego ze spłaszczona dyszą lub gąbki. Naniesiona warstwa preparatu powinna być cienka i równa na całej powierzchni.

Podobne produkty