Akrylowe i silikonowe masy uszczelniająco - klejące Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 19 elementów
 • 10,54 zł

  Akryl G-K jest uszczelniaczem na bazie żywic akrylowych służącym do fugowania przy zabudowie w technologii płyt g-k. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych. Stosowany jest przy trwałym elastycznym łączeniu elementów suchej zabudowy, uszczelnianiu szczelin wokół drzwi i okien, reperacji powierzchni ścian i sufitów.

  10,54 zł
 • 14,40 zł

  Szybkoschnąca akrylowa masa uszczelniająca przeznaczona do napraw i wykończeń pęknięć, szczelin i ubytków w ścianach i sufitach. Doskonała w czasie prac malarskich, gipsowaniu i kładzeniu gładzi. Cechuje się szybkim czasem schnięcia powierzchniowego i nie kurczy się w czasie wiązania dając gładką i wolną od pęknięć spoinę.

  14,40 zł
 • 8,78 zł

  Akryl jest  uszczelniaczem, stosowanym do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w murach oraz do łączenia elementów konstrukcyjnych i budowlanych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych, tj. betonu, tynku, cegły, drewna, płyt G-K. Produkt jest odporny na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ wilgoci. Po pełnym...

  8,78 zł
 • 14,88 zł

  Wielozadaniowy, jednoskładnikowy, szybkoutwardzalny uszczelniacz silikonowy przeznaczony do prac montażowych, ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Po utwardzeniu masa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i na promieniowanie UV, co w połączeniu z odpornością temperaturową od -40°C do 100°C pozwala stosować ją także na zewnątrz budynku.

  14,88 zł
 • 13,17 zł
  Promocja!

  Plastyczno-elastyczna masa uszczelniająca na bazie dyspersji żywic akrylowych, wypełniona minerałami nadająca powierzchni tynku efekt typu "baranek". Przylega do takich podłoży jak: tynk tradycyjny i akrylowy, beton, ceramika, cegła, drewno. Doskonała do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

  13,17 zł
 • 23,12 zł

  Jednoskładnikowy, zawsze elastyczny klej na bazie wysokogatunkowego neutralnego silikonu. Stosuje się go do klejenia mozaiek lustrzanych (połączenie lustro-lustro) jak i do mocowania luster ozdobnych na różnych podłożach: glazurze, szkle, tynkach, betonie w ramach drewnianych, metalowych lub z tworzyw sztucznych.

  23,12 zł
Pokazuje 1 - 6 z 19 elementów