Wszystkie produkty Jest 71 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 71 elementów
 • 10,54 zł

  Akryl G-K jest uszczelniaczem na bazie żywic akrylowych służącym do fugowania przy zabudowie w technologii płyt g-k. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych. Stosowany jest przy trwałym elastycznym łączeniu elementów suchej zabudowy, uszczelnianiu szczelin wokół drzwi i okien, reperacji powierzchni ścian i sufitów.

  10,54 zł
 • 14,40 zł

  Szybkoschnąca akrylowa masa uszczelniająca przeznaczona do napraw i wykończeń pęknięć, szczelin i ubytków w ścianach i sufitach. Doskonała w czasie prac malarskich, gipsowaniu i kładzeniu gładzi. Cechuje się szybkim czasem schnięcia powierzchniowego i nie kurczy się w czasie wiązania dając gładką i wolną od pęknięć spoinę.

  14,40 zł
 • 13,17 zł
  Promocja!

  Plastyczno-elastyczna masa uszczelniająca na bazie dyspersji żywic akrylowych, wypełniona minerałami nadająca powierzchni tynku efekt typu "baranek". Przylega do takich podłoży jak: tynk tradycyjny i akrylowy, beton, ceramika, cegła, drewno. Doskonała do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

  13,17 zł
 • 44,75 zł

  Domieszka do zapraw jest preparatem stosowanym we wszystkich pracach tynkarsko-murarskich zamiast wapna. Zaprawa z dodatkiem preparatu staje się plastyczna i bardzo dobrze przyczepna do podłoża nawet w niskich temperaturach. Dodatek zwiększa ścieralność i udarowość tynków oraz nadaje im właściwości mrozoodporne.

  44,75 zł
 • 52,28 zł
  Promocja!

  Farba akrylowa przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Wykazuje bardzo dobre walory użytkowe tj. wysoka przyczepność do podłoża, krycie, odporność na ścieranie czy nieszkodliwość dla człowieka i środowiska.

  52,28 zł
 • 138,38 zł

  Folia w płynie jest preparatem opartym na dyspersji tworzyw sztucznych, który po utwardzeniu wytwarza szczelną i elastyczną powłokę. Z powodzeniem może być stosowany jako izolacja podpłytkowa, w pomieszczeniach narażonych na stałe działanie wilgoci tj. łazienki, kuchnie, pralnie i łaźnie.

  138,38 zł
Pokazuje 1 - 6 z 71 elementów